Skip to main content

ما گروهی از مهندسین متخصص و جوان هستیم که حدود ۸ سال است  در حوزه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی و ویلاسازی  فعالیت میکنیم.

با مشاوره های ما  ابتدا دغدغه ها و خواسته های شما از  خونه یا فضای کار رویاییتون بررسی میشه و در مرحله بعد با یک طراحی اصولی، و یک اجرای درجه یک، برای خلق یک فضای راحت ، آرامش بخش و  زیبا تر  تلاش میکنیم.

استودیو مانا، توسط ناهید عابدینی( معمار و طراح داخلی، مهندس معمار و کارشناسی ارشد تکنولوژی معماری) و عرفان ماکنالی( مهندس عمران) تاسیس و با گردهم آوردن گروهی از معماران حرفه ای و خلاق برای خلق فضایی زیبا و اصولی تلاش میکنند.
گروه مانا در بخش های طراحی معماری، طراحی داخلی، طراحی لندسکیپ و فضای سبز حوزه ی مسکونی، ویلایی و اداری فعالیت میکند .

در زمینه ی اجرای طراحی ها صفر تا صد پروژه رو از تخریب و تیغه چینی گرفته تا چیدمان مبلمان و اکسسوری مطابق جدید ترین متد های روز دنیا و اصول معماری انجام می دهد.
با تجربه و تخصصی که گروه مهندسن مانا دارند هدف ما خلق فضای با کیفیت و کاربردی در عین حال زیبا و راحت، دقیقا بر اساس سبک زندگی ، علایق و بودجه شماست.

ABOUT MANAARCH

مهم ترین ویژگی های مانا

خدمات ما شامل طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، معماری داخلی، فرنیش، طراحی فضاهای مشترک، بازسازی کامل منزل، بهبود و ارتقاء فضاهای موجود، انتخاب و تهیه مواد ساختمانی با کیفیت، نصب تجهیزات و تأسیسات، و همچنین مدیریت پروژه است.

همچنین، در مانا آرک، ما با احترام به بودجه انتخابی شما، تمام تلاش خود را به کار می¬بندیم تا همچنان کیفیت بالای خدمات را حفظ کرده و نتیجه‌ای استثنایی و درخور را برای شما به ارمغان بیاوریم.

متخصص و باتجربه

 تیم مانا از گروهی مهندسین معمار و عمران ، طراح داخلی تشکیل شده. با تجربه و تسلطی که در این سالها کسب کردیم، ضرر و زیان مالی و زمانی شما به حداقل میرسانیم و تجربه ای خاص از پروسه ی بازسازی و ویلاسازی برای شما به یادگار میگذاریم.

اجرای دقیق مطابق طراحی

 با تسلط و شناختی که رو ی متریالها و برندهای بازار داریم، جدید ترین و به روز ترین طراحی ها رو با درصد اختلاف بسیار ناچیز اجرا میکنیم.خیالتون راحته طرحی که از ما میگیرد صرفا یک نقاشی زیبا نیست بلکه کاملا اجرایی و کاربردی براساس نیازشماست.

متعهد و مسئولیت پذیر

در طول طراحی و اجرا با مشاوره و نظارت اصولی ما خیالتون از نتیجه کار راحته. در تمام این مسیر کنارتون هستیم تا بهترین نتیجه رو براتون رغم بزنیم. اما این قول رو بهتون میدیم که پایان پروژه پایان رابطه ی ما نیست‌. با ضمانت خدماتمون سالها در کنارتون خواهیم بود.

منحصر به فرد و خلاق

 ما برای طراحی و اجرای هر پروژه ساعتها زمان میگذاریم تا مناسب ترین گزینه ها رو بسته به شرایط و محدودیت های هر پروژه پیشنهاد بدهیم. در نتیجه هر طراحی و متد اجرایی ما منحصرا برای شخص شما درنظر گرفته شده.

کنترل هزینه

فرقی نمیکنه بودجه شما کم یا زیاد باشه باید در جای درست تخصیص بشه. نسبت به اولیت های شما ، لایف استایل و سلیقه تون با مشاوره تخصصی و دقیقی که درمسیر طراحی و اجرا بهتون میدیم خیالتون راحته که بودجه شما درجای درست هزینه میشه.